Pages Menu
Categories Menu

Jak wysilek fizyczny wplywa na jakosc snu

Jednym z pierwszych pytań zadawanych przez każdego, kto jest z rozpoznaniem stwardnienia rozsianego jest „Czy będzie lekarstwem na SM?” Większość ludzi słyszała wystarczająco dużo o tym destrukcyjną chorobą wiedzieć, że nie tylko nauka nie w pełni zrozumieć, co go wywołuje, ale żeby wiedzieć, że obecnie nie jest znane lekarstwo dla niego. Każdy lek, który został wytworzony, aby pory zostały zaprojektowane w celu spowolnienia postępu choroby, niż faktycznie utwardzenia.

Jeśli oni nie wiedzą, co powoduje, że

Jeśli wszystkie badania, które zostały wykonane do tej pory nadal nie można zmusić przyczynę tej choroby, jak tam będzie lekarstwo na SM w dowolnym momencie w najbliższej przyszłości? Prawdą jest, że pomimo najbardziej doświadczonych zespołów badawczych na świecie pracuje nad znalezieniem przyczyny stwardnienia rozsianego, są one dopiero zaczynają myśleć, że mogą one być w końcu się pojęcia, co tak naprawdę powoduje tę chorobę często wyniszczające.

MS po raz pierwszy stwierdzono w późnym 19 wieku i stało się powszechne w następnych 100 lat, jak my jako rasa przeniesione dalej od naszych korzeni jedzenie całej żywności, które zostały pełen witamin i minerałów, nasz organizm potrzebuje, aby zachować zdrowie. Zamiast jeść wysoko przetworzonych pokarmów, które mają niewiele ma wartości odżywczych w ogóle. Najnowsze badania wskazują, że może nam bardzo brakowało w witaminę D, które nasz organizm naturalnie generuje w słońcu i jest obecny w dużych ilościach w całej żywności.

Więc co to ma do czynienia z Cure?

Jako gatunek spędzamy zbyt dużo czasu i pieniędzy próbując odpowiedzieć na pytanie „Czy będzie lekarstwem na SM?” starając się stworzyć lekarstwo naukowej. Każdy chce leczyć wszystkich swoich dolegliwości z pigułki lub zastrzyk. Jeśli spojrzeć na lekarstwo termin i stosować go bardziej liberalnie oznaczać możemy zatrzymać postęp SM, tak że ci, którzy są diagnozowane z nim można uzyskać ich objawy pod kontrolą, to odpowiedź brzmi tak.

Artykuł dzięki: Władysław Grzech MTM Spółka Jawna