Pages Menu
Categories Menu

Jak uczyc innych jezykow obcych

Jak uczyc innych jezykow obcych

Badania przeprowadzone przez dr Sasaki składała się z 147 Japończyków – 76 mężczyzn, 71 kobiet, które żywcem w 1988 roku, kiedy przeszedł gruntowną badania klinicznego. Wszystko poddano autopsji w latach 1998 i 2003.

Spośród 147 osób biorących udział w badaniu 49 miał demencję, choć nie ma oznak były widoczne aż do 1988 roku.

W porównaniu z osobami z niskim poziomem cholesterolu, które charakteryzują się wysokim poziomem cholesterolu było bardziej prawdopodobne, że tablica w mózgu: 62 procent w porównaniu do 86 procent.

Na innych splotów ręka mózg nie były częstsze u osób z wysokim poziomem cholesterolu.

Dr Marc L. Gordon, szef neurologii w Szpitalu Hillside Zucker w Glen Oaks, NY, uznał studium być zarówno wiarygodne i intrygujące i udał się dodać, że badanie to wzmacnia podejrzenia, że ??wysoki poziom cholesterolu w wieku średnim, szczególnie złe cholesterol / LDL zwiększa ryzyko choroby Alzheimera w późniejszym życiu.

Nie jest jasne, jak cholesterol mogą tablice w mózgu bardziej powszechne, powiedział Gordon, chociaż cholesterol występuje w płytkach. Możliwe jest, że cholesterol może ruszył kolejny proces, który powoduje chorobę Alzheimera, powiedział, albo że coś innego „predysponuje Ci być podatne na chorobę Alzheimera i podnosi poziom cholesterolu”.

Podsumowując, wysoki poziom cholesterolu nie jest znane długoterminowe korzyści, a teraz możemy dodać Alzheimera do listy możliwych niebezpiecznych chorób z nim powiązane. Obniżenie poziomu cholesterolu, w większości przypadków chodzi o zmianę starych nawyków, przyjęcie nowych zdrowszych nawyków oraz poznanie pomocy leków konferencyjnych, takich jak statyny.

Mówiąc prościej, oznacza to znalezienie sposobów na zwiększenie HDL (dobry cholesterol) i LDL obniża poziom cholesterolu (złego), zapewniając przy tym ogólny poziom cholesterolu w dół do akceptowalnych poziomów zdrowego serca.
Artykuł dzięki: