Pages Menu
Categories Menu

Jak zdrowe odzywianie wplywa na wyniki w nauce

Jak zdrowe odzywianie wplywa na wyniki w nauce

To nie jest zaproszenie do mikro-zarządzania. To zaproszenie do zdawać sobie sprawę z tego, co się stanie w ciągu swojej odpowiedzialności.

Nie wysuwać hipotezy – część II

Stare powiedzenie „brak wiadomości to dobra wiadomość” jest zarówno nieprawdziwe i niebezpieczne.

Większość ludzi nienawidzę konfrontacji. Więc „no news” może rzeczywiście być bardzo złe wiadomości. Na przykład, chociaż menedżerów nigdy, przenigdy nie powinien zaskoczyć swoim pracownikom złych opinii wydajności, zdarza się cały czas. Zdarza się, że menedżerowie uważają, że wyraziły niezadowolenie, ale pracownik nie usłyszał. Lub zarządca może być uniknięcie nieprzyjemnego zadanie komunikować złe wieści – dopóki oni zmuszeni do tego przez przeglądu harmonogramu wydajności firmy.

Jak zdrowe odzywianie wplywa na wyniki w nauce

Zapytać. Nie brzmi niepewnie – ale zapytać. Proste: „Czy wszystko w porządku? Czy coś powinienem robić inaczej?” Łatwo wprowadzić do rozmowy i może przejść długą drogę do wyruszeniem przykrych niespodzianek.

To może wydawać się zbyt ostrożne, ale dokumentuje wyniki, na wszelki wypadek. Rzecz o niespodzianki to, że są one niespodzianek – nie widziałeś ich najbliższych.

Jako menedżer, wiesz już, że uniknięcie lub opóźnienie złe wiadomości nie jest czyjąś korzyść. Usiąść z pracownikiem – i być gotów być zaskoczony wynikami. Historie, które opowiadamy o tym, co będzie jak konfrontacji są prawie zawsze gorsze niż rzeczywistość. I nadzieję, że problem zniknie sam z reguły nie mają wyniki można sobie życzyć.

Jak zdrowe odzywianie wplywa na wyniki w nauce

To nie zawsze jest łatwe

Jeśli już blindsided niedawna – albo nigdy – wiesz, jak to boli, a wiesz, że nie wszystko jest takie łatwe do uniknięcia.

Dla tych z Was, którzy już doświadczyli (i liczę się między sobą), dać sobie trochę miejsca, aby czuć gniew, frustrację, i boli. I uznać, że w ramach artykułu 900-słowo, Zrobiłam dźwięk zapobieganie łatwiejsze niż to często jest w praktyce.

Artykuł dzięki: http://jakubisiak.eu/zaklad-pogrzebowy-warszawa-bielany/