Pages Menu
Categories Menu

Jak zapewnic sobie odpowiednia dawke magnezu

Jak zapewnic sobie odpowiednia dawke magnezu

Ważne jest, aby zrównoważyć nasze życie, ponieważ niezrównoważony życie jest pełne ryzyka. Jeśli się tak zajęty, że stajemy się zagubiony w drobnych szczegółach i stracić naszą perspektywę ogólną jakość naszego życia, to tylko kwestia czasu, zanim ten brak uwagi poważnie wpływa na nasze psychiczne i fizyczne samopoczucie.

To tak, jakby akcelerator utknie na naszym starym ciągnikiem, a kiedy panika i dotrzeć do niego odkleić, ciągnik przechodzi stodole! Z akceleratorów jak również życia tkwi w szybkim tempie, konserwacja zapobiegawcza jest kluczem. Trzeba czasu, by smarować akceleratory i żyje, zanim spowodują one problemów, a najlepsze smarowanie życiu bilansujących jest świadomość.

Oto kilka objawów, które mogą wskazywać niezrównoważoną życie:

1. Nie śpi tak dobrze, jak kiedyś.

2. Wydaje się, że nigdy nie można zrobić wszystko.

3. Życie wydaje się być jednym zmartwieniem po drugim.

4. Chociaż czujesz pracowite i ważne, że czujesz naśnieżane pod i nieskuteczne, too.

5. Boisz się, że nie masz wystarczająco dużo pieniędzy, lub bezpieczeństwa.

6. Czujesz, że nie można sobie pozwolić na marnowanie jedną minutę, a poczucie winy, jeśli nie.

7. Jesz dla wygody.

Tylko dwa lub trzy z tych znaków jest tyle do niepokoju – więcej niż kilka może zapowiadać kryzys zbliża. Więc jeśli wydają się znajome, podjąć kroki, żeby je zmniejszyć, podczas gdy nadal masz małą kontrolę i zanim one powodować długo utrzymujące się problemy fizyczne lub psychiczne.

Istnieją dwa sposoby, aby zbliżyć się do tego; jeden jest analizowanie każdego aspektu swojego życia i opracowuje plan, aby zaplanować działania, tak że stają się one zrównoważone. Tutaj możemy brać pod uwagę nie tylko nasze cele, ale wyniki, zarówno finansowo, jak i osobiście, po cele zostały osiągnięte.
Artykuł dzięki: