Pages Menu
Categories Menu

Czy kawa pomaga w nauce

Czy kawa pomaga w nauce

Będziemy bardziej zrelaksowany, lepszym człowiekiem ze względu na nasze dążenie do osiągnięcia tych celów, albo będziemy przypadek kosz?

Dodatkowo, musimy przestać naszą kompulsywne nadmierne osiągnięcia, przynajmniej w tym aspekcie uzdrawiania naszego życia. Jeśli nauczymy się zmniejszyć nasze dążenie tutaj możemy przewieźć go we wszystkich aspektach naszego życia i nauczyć się być bardziej zrelaksowany i pewny siebie, że nasze życie będzie dobrze niezależnie od tego, co się dzieje. Ale musimy także znaleźć równowagę między ambicjami i relaksu i równowagi między potrzebą i chciwości.

I musimy zrównoważyć nasze opinie z opiniami innych, tak, że możemy wyrazić im grzecznie, bez polaryzacyjny tak dużo. Wreszcie, musimy pracować na naszej świadomości tego, co naprawdę dzieje się z nami w tej chwili, i nie jest tak zaniepokojony tym, co działo się do nas w przeszłości i co wydarzy się w przyszłości. Oznacza to, że nie zapominamy o przyszłości i głupio jeść naszą nasion kukurydzy, ani nie możemy całkowicie zapomnieć o przeszłości i zasadzić nasze uprawy na jesieni!

Czy kawa pomaga w nauce

Powyższy sposób wiele osób podejść do tego problemu nierównowagi i działa w pewnym stopniu. Jednak problemy korzeniowe, które stworzyły nierównowagę na pierwszym miejscu tak naprawdę nie są adresowane, a po pewnym czasie, dodatkowe dążenie do równowagi własnego życia, spadają na domiar wszystkiego, tylko dodaje do samego nierównowagi! Więc jak możemy osiągnąć wszystko to równoważenie?

Jak widać, zajęłoby stypendysta Rhodesa, aby dopasować wszystkie kawałki układanki tej złożonej, którą nazywamy siebie, razem! Gdyby tylko nie było sposobu, aby zrównoważyć nasze życie bez „stara”, aby go równoważyć, co brzmi jak sprzeczność, ale tak naprawdę, to nie jest i. , , to łatwe. Nie tylko jest jakiś sposób, aby dostać się do problemu głównego naszych nierównowagi, ale sposób, w jaki nasze życie pozostanie w równowadze.

Artykuł dzięki: