Pages Menu
Categories Menu

Jak ciagla nauka wplywa na kondycje mozgu

Jak ciagla nauka wplywa na kondycje mozgu

Naukowcy od dawna zastanawiał się, dlaczego niektóre komórki skórne rozwinęły się moli, a niektóre komórki skóry przekształcić śmiertelnego raka skóry, czerniaka. Cóż, ostatnio amerykańscy naukowcy mają teorię, że to z powodu brakującego białka znanego jako IGFBP7. To naturalnie wydzielane białka zapobiega komórek z rozwija się czerniak, a działanie to jest obiecująca poprawy leczenia czerniaka, raka skóry prawdopodobnie być śmiertelne, chyba złowionych we wczesnych etapach.

Jeśli nie złapany we wczesnych stadiach, czerniak może być szczególnie zjadliwa forma raka, rozkładanie przez ciało ze sprawnością że niewiele guzy posiadają. Niedawno odkryto, że w przeciwieństwie do wielu innych nowotworów, czerniak rodzi się z jego przerzutami silników pełni na chodzie. Innymi słowy, w przypadku czerniaka , gdy melanocyty – komórki, które chronią skórę przed uszkodzeniem słonecznym produkując pigmentację – morph do komórek rakowych, natychmiast obudzić nieaktywnych proces komórkowy, który pozwala im szybko podróżować po całym ciele.

Najbardziej interesujący i ważny jest fakt, że IGFBP7 jest częścią naszego ciała naturalny system obrony przed rakiem, a w przypadku czerniaka, białko to wydaje się wyłączyć. Ostatnio badania laboratoryjne na myszach przeprowadzono na komórkach czerniaka syntetycznym postaci białka i nowotwory zaprzestano rośnie.

Jak ciagla nauka wplywa na kondycje mozgu

Co oznacza, że ??jest to, że IGFBP7 mogą być stosowane jako leczenie docelowe, ponieważ czerniak jest wrażliwy na białka. Czerniak, mniej powszechne, ale najbardziej śmiertelny rak skóry, zabija blisko 9.000 osób w samych Stanach Zjednoczonych.

Interesujący jest fakt, że krety, znany również jako znamion, są nieszkodliwe, są spowodowane niekontrolowanym wzrostem melanoytes, jak czerniak. Badania wykazały, że mutacja w genie o nazwie BRAF, powoduje komórek pomnożyć nienormalnie zarówno czerniaka i molami i było studiując BRAF, że odkryli białko IGFBP7 znaleźć kod, który jest odpowiedzialny za ten naturalny system obrony. Interesującą rzeczą jest to, że białko to jest wydzielany, dlatego może wpływać na otaczające komórki, w przeciwieństwie do większości białek, które działają tylko wewnątrz komórek. Wydaje się, do komunikowania się do otaczających komórek ignorować mutacji BRAF i mówi im obu samounicestwienia … albo przynajmniej hibernacji.

IGFBP7 jest również usytuowane za potencjalne supresorowego dla raka sutka, raka płuc i raka prostaty.

Artykuł dzięki: