Pages Menu
Categories Menu

Jak leki wplywaja na nasza koncentracje

Jak leki wplywaja na nasza koncentracje

Teraz, z powodu istnieje żaden test krwi lub rentgenowskie, które mogą być stosowane do diagnozowania IBS, w celu spełnienia rozpoznania IBS, pacjent musi mieć pewien zbiór objawów występujących w ustalonym okresie czasu. A wśród nich najbardziej rozpowszechnione jedna jest ciągła, ból brzucha. Teraz, jeśli masz ciągły ból brzucha, a to wiąże się z dwóch z trzech następujących cech-zwolniony przez wypróżnienia, związanego ze zmianą częstotliwości oddawania stolca, co oznacza przejście z mniej niż trzy razy w tygodniu do ponad trzech razy dziennie, a trzy, ból brzucha lub dyskomfort związany jest ze zmianą konsystencji wypróżnień, czyli przejść z luźnych, wodnistych stolców twardych, nierówne stolcu lub odwrotnie. A jeśli spełniają dwa z tych trzech kryteriów w okresie sześciu miesięcy, to spełniają kryteria konieczności IBS.

Rzeczywista przyczyna IBS nie jest w pełni zrozumiałe, ale nie jest kluczowym czynnikiem, który wiąże się z nieporozumienia między mózgu i jelit, a to wpływa na to jak szybko lub spowolnić ruchy jelit, dzięki czemu można uzyskać biegunkę, jeśli porusza się zbyt szybko i zaparcia czy to porusza się zbyt wolno. Przyczyny, które powodują nieporozumienia między mózgu i jelitach wiele tym podobnych czynników dietetycznych alergii czy nietolerancji pokarmowej, przedłużone lub przewlekły stres z życia i genetyki, co oznacza, że ??w niektórych przypadkach, IBS mogą być dziedziczone.

Jak leki wplywaja na nasza koncentracje

Trzy główne podtypy IBS lub grup, które większość pacjentów objęte jest oparta na wypróżnień. I nie ma IBS z biegunką, IBS z zaparciem i IBS z mieszanym wzoru, co oznacza, że ??pacjenci mają zarówno biegunki i zaparcia w ciągu kilku godzin lub dni od siebie. Objawy IBS z biegunką są związane z bólem brzucha lub dyskomfort, skurcze, wzdęcia, a tym chwytającym poczucie, że może zatrzymać cię na torach.
Artykuł dzięki: