Pages Menu
Categories Menu

Nauka a choroba

Nauka a choroba

Jako cierpiącego MS to było z wielkim podnieceniem, że dowiedziałem się, że nowy lek stwardnienie rozsiane wykazały doskonałe wyniki w badaniach klinicznych i oczywiście chciałem się dowiedzieć jak najwięcej o tym, jak to możliwe. Niniejszy artykuł stanowi podsumowanie informacji znalazłem.

Nazwa nowego leku stwardnienia rozsianego jest alemtuzumab i myślę, że jeśli masz zamiar spróbować i wymawiać, że może to zająć trochę czasu. W każdym razie tutaj jest dane do tej pory.

Wydaje się, że alemtuzumab może być bardziej skuteczne w większym przekroju pacjentów.

Gdy leczonych tym lekiem nowej wczesnym stadium stwardnienie rozsiane pacjentów warunki poprawiły znacznie więcej niż tych na interferonem beta.

Obniżyło się postęp kalectwa o 71%, a zmniejszenie liczby atakami SM o 74%, gdy porównywano z interferonem beta.

Na końcu badania u trzech lat na alemtuzumab wykazały odzyskiwania funkcji mózgu i były mniej niż wyłączona na interferon beta.

Testy do tej pory wykazały, że nowy stwardnienie rozsiane lek będzie najbardziej skuteczny w leczeniu nawracającego stwardnienia rozsianego i wydaje się, że ten lek, jeśli licencją mogą mieć zdolność do zatrzymania postępu choroby i przywracania utraconych funkcji poprzez promowanie naprawy uszkodzonego mózgu tkanka.

Wady nowego stwardnienia rozsianego leku jest to, że wciąż jest potencjalnie pięć lat od licencjonowane i istnieje kilka potencjalnie poważne działania niepożądane związane ze jeden pacjent już umiera z krwotoku mózgu, podczas gdy dwie pozostałe były skutecznie leczone z tym samym problemem.

W międzyczasie trzeba nadal walczyć twoi MS każdy sposób można. Dla mnie najbardziej skutecznym sposobem odwrócenia mój stan był przez moją dietę. Kilka lat temu zmieniła się znacząco, co mogę umieścić w moim ciele i zmiany w moim zdrowiem było niezwykłe.
Artykuł dzięki: