Pages Menu
Categories Menu

Warte poznania metody na efektywna nauke

Warte poznania metody na efektywna nauke

Więc jaka jest różnica między iPad z WiFi i iPada z 3G wraz WiFi. Jest to pytanie, na które wydaje się pochodzić często, więc pomyślałem, że warto byłoby dowiedzieć się kilka odpowiedzi na to pytanie.

Znalazłem pięć głównych różnic między tymi dwoma modelami i wciąż szukamy dalej. Oto pięć różnic:

Numer 1: Ograniczona łączność vs. Obszerny łączności. Z iPad WiFi swoją łączność z internetem ogranicza się do obszarów, w których można uzyskać dostęp do sieci za pośrednictwem WiFi. W wersji 3G iPad można podłączyć zarówno za pośrednictwem Wi-Fi lub sieci komórkowej 3G. Oznacza to, że powinien on mieć łączność w dowolnym miejscu masz zasięg telefonu komórkowego. Aby uzyskać taki sam zasięg z wersją WiFi potrzebny jest przenośny WiFi, jak Verizon mifi lub kilka smartfonów, które mogą działać jak WiFi.

Warte poznania metody na efektywna nauke

Numer 2: płacisz Więcej połączeń. IPad 3G kosztuje więcej kupować. W tym czasie to piszę, różnica wynosi około $ 130 w USA. Aby móc korzystać z bezprzewodowych usług 3G trzeba mieć bezprzewodowej transmisji danych z wami przewoźnika. W Stanach Zjednoczonych, ATT zapewnia pakiety danych za cenę. Aby rozpocząć mieli 14,99 $ miesięcznie transmisji danych z 250MB danych zawartych i 30 $ na miesiąc „nieograniczoną” plan. Nieograniczony plan został wycofany dość szybko, a teraz można dostać 2G danych do 25 $ miesięcznie.

Numer 3: iPad z 3G posiada wbudowane usługi GPS. Wersja WiFi może zrobić triangulacji; trzeba 3G iPad uzyskać bardzo dokładny namiar lokalizacji.

Numer 4: Niektóre małe różnice fizyczne. Z tyłu iPad 3G jest pole czarne tworzywo sztuczne, które umożliwia iPada, aby uzyskać lepsze połączenie z siecią bezprzewodową. Wersja 3G posiada również drzwi na bok, aby włożyć kartę Micro SIM. Różnice te nie są pewnie nic wielkiego ponieważ będzie prawdopodobnie chcesz użyć pokrywę iPad chronić iPada.

Warte poznania metody na efektywna nauke

Numer 5: Krótszy czas pracy akumulatora do 3G. Korzystanie z sieci 3G żuje się więcej baterii. Z tego co czytałem to kawałki żywotność baterii od około 10 godzin w dół, aby między 7 i 8 godzin. Nie jest zły, ale korty szczecin nie liczy na koniec długiego dnia.

Tak więc podsumowując, jeśli tylko za pomocą iPada w domu, uzyskać wersję WiFi i jeśli trzeba użyć go w polu jesteś prawdopodobnie lepiej coraz 3G wersja iPada.

Aby uzyskać więcej informacji i wiadomości na iPadzie, sprawdź iPad Okładki Przewodnik, w którym staramy się znaleźć najlepsze akcesoria iPad. A jeśli trzeba pewne treści, można znaleźć kilka świetnych książek audio dla iPada na co w Castlibrary.com.

Artykuł dzięki: