Pages Menu
Categories Menu

Dlaczego nasz mozg potrzebuje wysilku fizycznego

Nie chcę go na dowolnym głębokim poziomie, albo; To nie jest o tym, jak ludzie są często niechętnie zapytać. Dosłownie oznacza to, że ludzie nie wiedzą, jak zapytać w sposób, który jest jasny i sprawia, że ??łatwo odpowiedzieć.

Jeśli poprosisz kogoś do zrobienia czegoś – czy prosisz przyjaciela lub równorzędnego o pomoc lub delegowanie zadań do pracownika – nie wystarczy powiedzieć im, co jest zadaniem.EHURTOWO Powiedz im, kiedy jest to potrzebne i dlaczego jest to potrzebne. Stawia to zadanie w odpowiednim kontekście i pomaga im zrozumieć nie tylko znaczenie, ale więcej o tym, jak mogą one przejść o wypełnieniu wniosku.

Kiedy wiesz, kiedy coś musi być kompletna i dlatego ważne jest, wiesz jak to priorytet – i można precyzyjnie niech żądający wiedzieć, czy będziesz w stanie ukończyć go przez ich terminem.

Jeśli nie wiadomo, kiedy i dlaczego, nie masz punkt odniesienia dla zakończenia.

Więc jeśli pytasz kogoś, aby coś zrobić, należy zaliczyć, kiedy i dlaczego w swoim wniosku. A jeśli prosi, śledzić zrozumieć ramy czasowe i kontekst.

Nie wysuwać hipotezy – część I

Jedną z najczęstszych przyczyn warknął-up schematach i w ostatniej chwili szuwarów jest (zazwyczaj pozornie rozsądne) założenie, że ktoś zrobił lub zrobi coś.

Jeśli wysłać coś do kogoś, a nie otrzymują informacje zwrotne, nie ponoszą go tam i został spojrzał. Wiadomość e-mail może zdobyć utracone (co zdarza się częściej niż myślisz), albo być pochowany nieprzeczytanych w skrzynce pocztowej mil-długie.

Podobnie, jeśli spodziewasz się kogoś do wykonania zadania, nie należy zakładać, że jest coraz zrobić – zwłaszcza, jeśli za zadanie przed zapoznaniem się z poprzednią sugestię, w jaki sposób się zapytać!

Zamiast śledzić z szybkiego połączenia telefonicznego lub przerwy w korytarzu: „? Czy masz, że można to zrobić Czy to zrozumieć Czy wszystko będzie w porządku?”

Artykuł dzięki: