Pages Menu
Categories Menu

Jak pomoc innym w nauce

Jak pomoc innym w nauce

Jednym z największych problemów, które rozwijają się u pacjenta ze stwardnieniem rozsianym jest uszkodzenia mózgu. Zmiany te z medycznego punktu widzenia jest znany jako płytek i są zapalenie plastry w obrębie ośrodkowego układu nerwowego i mózgu. W tych obszarach mielina została zabrana z komórek nerwowych lub neuronów, powodując ich uszkodzenie.www.plandeki.eu Problem jest to, że zmiany te są często rozłożone przez co jest znane jako białej warstwy materii w mózgu i ośrodkowym układzie nerwowym w reszcie ciała pacjenta.

To losowe rozmieszczenie tych stwardnienia rozsianego uszkodzenia mózgu, które prowadzą do ogromnego różnych objawów, które każdego pacjenta wydaje cierpią. Przyczyna tego leży w zdemielinizowanych neuronów, ponieważ powoduje, że słabe wyniki i w miarę postępu choroby może faktycznie kończy się przyczyną uszkodzenia neuronów się dodatkowo zaostrza problemy.

Jak pomoc innym w nauce

Na szczęście przy użyciu rezonansu magnetycznego MRI lub możliwe jest teraz lekarz będzie w stanie rozpoznać te stwardnienie rozsiane uszkodzenia mózgu. CT może być również stosowany, lecz ogólnie nie okazały się być skuteczne w znalezieniu zmiany i pokazano rozprowadzanie zarówno w mózgu i rdzeniu kręgowym.

Gdy pacjent znajduje się w fazie przelewu-nawracającego mogą wystąpić znaczne okresy odzysku, zapalenie wokół tych stwardnienia rozsianego uszkodzenia mózgu odchodzi. Według badań istnieją specjalne komórki znane jako komórki glejowe, których zadaniem jest naprawa uszkodzonych nerwów w organizmie. Istnieją dwa różne rodzaje komórek glejowych jednego jest oligodendrocytowej, jego zadaniem jest zastąpienie uszkodzonych lub brakujących mieliny, drugi astrocytów jest wykorzystywana przez organizm do tworzenia blizny. Jak MS postępuje astrocytów jest znacznie bardziej aktywny i terenów wokół stwardnienia rozsianego uszkodzenia mózgu nie odzyskać, jak również.

Artykuł dzięki: